پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
الخميس ١ المحرّم ١٤٣٩
Thursday, September 21, 2017
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
برگزیده ها

کدخبر : 300
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۵

بمباران غزه همزمان با بازداشت فلسطيني‌ها در كرانه باختري 
گروه خبر- رژيم صهيونيستي در سايه حمايت‌هاي كشورهاي غربي و دولت‌هاي مرتجع عربي ديروز همزمان با بمباران هوايي و توپخانه‌اي غزه‌، ده‌ها فلسطيني را نيز در كرانه باختري بازداشت كرد
جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به شمال نوار غزه که یک مبارز فلسطینی عضو این جنبش را هدف قرار داد، این رژیم را به حملاتی تلافی‌جویانه تهدید کرد.
مبارزان فلسطینی در واکنش به بمباران غزه به‌دست رژیم صهیونیستی، شهرک نقب را هدف قرار داد.
در حمله راکتی ديروز نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به موتورسیکلتی که در شمال نوار غزه در حرکت بود، یک مبارز فلسطینی هدف قرار گرفت که گزارش ها از وخامت حال وی خبر می‌دهد. در این حمله دو فلسطینی نیز زخمی شدند که حال یکی از آنان وخیم است، یکی از زخمی ها نوجوانی 12 ساله است که از ناحیه زانو مجروح شده است.
در همين حال جوانان فلسطینی در محکومیت طرح صهیونیستی مصادره اراضی فلسطینیان در منطقه الاغوار در شمال کرانه باختری تظاهرات کردند. غسان دغلس مسئول پرونده شهرک سازی‌ها در کرانه باختری رود اردن گفت:ارتش اسرائیل تظاهرات فلسطینیان را که امروز در مخالفت با طرح مصادره اراضی الاغوار در شمال کرانه باختری رود اردن برپا شده بود به شدت سرکوب کرد و جوانان فلسطینی نیز در صدد مقابله با اقدامات تحریک آمیز 
اسرائیلی ها برآمدند و با آنان درگیر شدند. 
"یائیر لابید" وزیر دارایی رژیم صهیونیستی مدعی شد که فلسطینی ‌ها تهدیدی برای این رژیم به شمار می‌روند، به همین دلیل باید از دست آنان رها شد.نكته قابل توجه آنكه مون،دبیرکل سازمان ملل با اشاره به حتمی بودن تحقق راهکار تشکیل دو کشور و پایان یافتن اشغالگری‌ها در سال جاری، خواهان تلاش‌ طرفین فلسطینی و اسرائیلی برای برقراری صلح در خاورمیانه شد. معاون وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی به رادیو اسرائیل گفته است وزیر امور خارجه آمریکا امروز برای پیشبرد مذاکرات سازش و مقدمه‌چینی برای دیدار نتانیاهو و عباس به منطقه می‌آید.
کلید ‫واژه‌های مطلب:
ارتش رژیم صهیونیستی
|
جنبش جهاد اسلامی فلسطین
|
بمباران غزه
|
ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نظرات ارسال شده